Slavenaši odradili dva treninga u sklopu priprema za subotnju utakmicu s Hajdukom

12.02.2020.


Nogometaši Slaven Belupa danas su odradili dva treninga na pomoćnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš u sklopu priprema za subotnju utakmicu s Hajdukom. Trener Tomislav Stipić nije mogao računati tek na ozlijeđenog Miloša Radivojevića, dok su mu svi ostali igrači bili na raspolaganju. Jutarnji trening trajao je nešto više od 70 minuta dok su popodne Slavenaši na terenu bili 90-ak minuta.

Podsjetimo, susret će se igrati s početkom u 17:30. Ulaznice će se moći kupiti i u pretprodaji u petak od 14 do 17 sati na Blagajni 1 te u subotu kada se blagajne i ulazi na stadion otvaraju dva sata uoči utakmice. Jedna osoba moći će kupiti jednu kartu. Istaknimo da će na dan utakmice, od 16 sati, promet biti obustavljen u dijelu Ulice Pavleka Miškine, od raskrižja s Marofskom do raskrižja s Ulicom Frana Galovića.