Slavenaši odradili deseti trening u posljednjih šest dana

13.01.2020.


Nogometaši Slaven Belupa večeras su odradili svoj deseti trening u posljednjih šest dana, a sutra će imati prvi slobodan dan od starta priprema. Trener Tomislav Stipić i njegov stručni stožer nametnuli su žestoki ritam svojim igračima koji odrađuju sve zahtjeve postavljene pred njih. Što je najvažnije, svi su zdravi i nema ni najmanjih ozljeda. Želja svih u klubu je da tako ostane i do samog starta prvenstva. Večerašnji trening na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš trajao je nešto više od 90 minuta po izrazito hladnom vremenu. Našim nogometašima slijedi dan odmora nakon kojeg će odraditi još pet treninga uoči prve pripremne utakmice. Podsjetimo, Slaven Belupo u subotu će u Mađarskoj igrati protiv ZTE-a. Kako je bilo na današnjem treningu pogledajte u fotogaleriji.