Slavenaši danas startaju s pripremama, čak 15 igrača iz Škole nogometa na popisu trenera Sertića

04.01.2019.


Nogometaši Slaven Belupa danas će se okupiti u Koprivnici kako bi startali s pripremama za nastavak aktualne sezone. Trener Ivica Sertić i njegov stručni stožer svoju će momčad okupiti na zajedničkom ručku, a prvi trening održat će se na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš s početkom u 15 sati.

Popis igrača koji će započeti s pripremama:

Vratari: Antun Marković, Ivan Filipović, Damjan Kurtanjek, Karlo Slukić, David Šugić
Braniči: Vinko Međimorec, Zvonimir Šarlija, Matko Zirdum, Krystian Nowak
Krilni vezni: Marko Karamarko, Bruno Bogojević, Bruno Goda, Mateas Delić, Marko Iharoš, Ivan Dolček, Jan Doležal, Louise Bongongui, Marko Martinaga
Vezni: David Puclin, Stipe Bačelić Grgić, Roei Gordana, Miloš Vidović, Ivan Jajalo, Arijan Brković, Matej Resler
Napadači: Jean Philippe Mendy, Matej Jelić, Mihael Mladen.

U ponedjeljak će se momčadi priključiti Mateus Lima Cruz. Valja istaknuti da će s pripremam startati čak 15 igrača iz naše Škole nogometa: Marković, Kurtanjek, Slukić, Šugić, Međimorec, Šarlija, Zirdum, Bogojević, Delić, Dolček, Martinaga, Jajalo, Brković, Resler i Mladen. Dokaz je to koliko klub vjeruje vlastitim igračima.