SLAVENAŠI ĆE U OSIJEKU TRAŽITI POZITIVAN REZULTAT

21.10.2015.


Nakon izgubljene utakmice s Hajdukom u kojoj su nogometaši Slavena Belupa prikazali dobru igru, ali rezultatski neuspješnu, u petak gostuju kod pretposljednjeg Osijeka od kojeg na ljestvici imaju četiri boda prednosti.
Bit će to za našu momčad veliki izazov i prigoda da na osječkom travnjaku prikažu svoju vrijednost i ostvare pozitivan rezultat. Nadamo se, da će u tome uspjeti i mirnije nastaviti prvoligašku utrku.
Trener Željko Kopić za gostujući ogled s Osijekom može računati na sve raspoložive snage osim ozlijeđenog stopera Potokara, tako da će moći sastaviti trenutačno najjači sastav.
Utakmicu će s početkom u 18 sati voditi splitski sudac Duje Strukan, dok će njegovi pomoćnici biti Goran Peraica iz Šibenika i Mario Pepur također iz Splita. Četvrti je Dalibor Mlakar iz Zagreba, a delegat Damir Čilić iz Vinkovaca.