Slaven sutra protiv Kopera, Međimorec: “Radili smo na visokoj razini, najvažnije je da nema ozljeda”

10.07.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će odmjeriti snage sa slovenskim Koperom. Utakmica će se igrati od 17 sati u Zrču, a bit će to i svojevrsna ‘generalka’ za našu momčad. Slavenaši su danas odradili 80-minuti popodnevni trening, dok su slobodno jutro iskoristili za opuštanje i šetnju uz jezero.

– Pripreme su pri kraju. Do sada je bilo teško, ali mislim da smo ih odradili na visokoj razini. Nije bilo značajnijih ozljeda što je možda i najbitnije u cijeloj priči. Sutra nas čeka Koper. S obzirom na to da će nam biti ‘generalka’ cilj će biti pobjeda kako bi podigli samopouzdanje prije Osijeka – rekao je Vinko Međimorec.

U Slaven Belupo u prijelaznom roku stigli su Nemanja Glavčić, Tomislav Božić, Goran Paracki i Muzafer Ejupi.

– Dobili smo nekoliko dobrih pojačanja. Povećala se konkurencija unutar momčadi i to je ono što nas sve zajedno mora gurati prema naprijed. Dečki koji su došli su karakterni i odmah su se uklopili u svlačionicu, a mi smo tu da im olakšamo prilagodbu – zaključio je stoper naše momčadi.