SLAVEN S LOKOMOTIVOM OČEKUJE POBJEDU

27.07.2015.


Slaven Belupo danas na Gradskom stadionu otvara novo prvenstvo pred svojim navijačima, nakon što je u prva dva kola gostovao kod Istre s kojom je izgubio, dok je na Kantridi s Rijekom osvojio bod.
Utakmica počinje u 20 sati i od koprivničkih poklonika nogometa nitko ne dvoji da je to susret u kojem će se vidjeti mogućnosti farmaceuta u novoj sezoni, s novim i ambicioznim trenerom Željkom Kopićem.
Prema njegovim riječima momčad koprivničkog prvoligaša potpuno je spremna za okršaj s Lokomotivom koju vodi bivši trener Slavena Belupa Ante Čačić i vjeruje da će sva tri boda ostati na Gradskom stadionu.
Očekuje se, da će na koprivnički travnjak trener Kopić izvesti momčad koja je istrčala na Kantridi i da će pokazati još više nego s Riječanima.
Utakmica počinje u 20 sati, a vodit će je Jurica Mihalj (Zagreb), dok su njegovi pomoćnici Borut Križarić (Čakovec) i Vedran Đurak (Stupno). Četvrti sudac je Igor Pajač (Sv. Ivan Zelina), a delegat Mladen Žugec (Sv. Nedjelja).