Slaven poražen od ZTE-a u prijateljskoj utakmici

02.07.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj su utakmici igranoj na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš poraženi od mađarskog prvoligaša ZTE-a. Rezultat utakmice bio je 1:2, a jedini pogodak za našu momčad postigao je Mihalić.

Nakon nekoliko prilika s obje strane, gosti su poveli u 27. minuti. Bence je bio najviši nakon jednog kornera i glavom zabio za 0:1. Bio je to i konačan rezultat nakon prvih 45 minuta.

Naša je momčad do izjednačenja stigla u 57. minuti. Laušić i Hoxha lijepo su kombinirali na lijevoj strani, a akciju je udarcem s desetak metara završio Mihalić za 1:1. ZTE je s 1:2 poveo sedam minuta kasnije kada je Kovacs pogodio mrežu Slaven Belupa. Iako je naša momčad do kraja utakmice zatresla stativu i imala nekoliko izglednih situacija, rezultat je ostao isti.

Prijateljska utakmica

Koprivnica, 2.7.2022.

NK Slaven Belupo – FC ZTE 1:2 (0:1)

Slaven Belupo: Sušak – Bosec, Božić, Tepšić, Soldo – Marina, Bašić, Caimacov – Kvržić, Crnac, Liklin. Drugo pol.: Marković – Hlevnjak, Eskinja, Kocijan, Martinaga – Jenjić, Mihalić, Turanjanin – Laušić, Branšteter, Hoxha. Trenet: Zoran Zekić.

ZTE: Demjen – Safronov, Mocsi, Kalnoki, Bence – Sanković, Tajti – Meshack, Szalay, Nemeth, Majer. Klupa: Marton, Nemeth, Gergenyi, Kovacs, Szabo, Boros, Feher, Klausz, Mim, Papp. Trener: Ricardo Moniz.

Suci: Hlevnjak Tomislav, Mađerić Matej, Huđ Ivan.

Foto: Podravski list / Nikola Wolf