Slaven poražen od Lokomotive

23.12.2022.


Nogometaši Slaven Belupa poraženi su od Lokomotive u prijateljskoj utakmici igranoj u Zagrebu. Rezultat je bio 4:3, a pogotke za našu momčad postigli su Ljubić, Manaj i Martinaga.

Lokomotiv je povela u 12. minuti kada je Marić bio precizan s ‘bijele točke’. Šest minuta kasnije naša je momčad izjednačila preko Ljubića koji je bio precizan s 10-ak metara nakon povratne lopte Manaja.

Domaćin je u novo vodstvo stigao u 24. minuti kada je Aliyju bio precizan za 2:1. U 28. minuti Manaj se najbolje snašao ispred gola Lokomotive i zabio za 2:2.

U drugom poluvremenu ponovno su Zagrepčani prvu zatresli mrežu. De Haas je bio najviši nakon jednog kornera i zabio za 3:2 u 57. minuti. Samo četiri minute kasnije novo izjednačenje. Martinaga je prelijepo pogodio izvana, iskosa s lijeve strane za 3:3. Pet minuta prije kraja susreta Tomečak je postavio konačnih 4:3.

Prijateljska utakmica, Zagreb, 23.12.2022.

Lokomotiva – Slaven Belupo 4:3 (2:2)

LOKOMOTIVA: Čavlina – Vranjković, Salihu, de Haas, Žilinski – Marić, Bubanja, Groznica, Krivak – Goričan, Aliyu. Još su igrali: Stojković, Kulenović, Tomečak, Cipetić, Pivarić, Smakaj, Batur, Matić

SLAVEN BELUPO: Čović – Kvržić, Božić, Tepšić, Soldo – Kocijan, Bašić, Mioč – Ljubić, Manaj, Hoxha. Drugo poluvrijeme: Marković – Hlevnjak, Boras, Zirdum, Martinaga – Jambor, Marina, Mudražija – Mihalić, Crnac, Pejić.