Slaven odradio posljednji trening na Rogli, sutra prijateljska utakmica protiv rumunjske Astre

06.07.2018.


Nogometaši Slaven Belupa odradili su posljednji trening na slovenskoj Rogli te se sele u 20-ak kilometara udaljeno Zreče. Naši nogometaši odradili su osam jakih treninga u posljednjih pet dana, a za sutra je predviđen dvostruki program. Ujutro će Slavenaši pod vodstvom trenera Tomislava Ivkovića i njegovog stručnog stožera odraditi trening, dok će popodne od 17 sati u Slovenskim Konjicama igrati svoju treću prijateljsku utakmicu ovih priprema i to protiv rumunjske Astre Giurgiu. Podsjetimo, u prve dvije svladali su Miklinovec s 1:8 i Mladost iz Preloga s 1:11.

Prošlogodišnja petoplasirana momčad rumunjskog prvenstva bit će prvi pravi test za Slaven.

– Želimo od prve ozbiljne utakmice pokazati pravo lice i put kojim želimo ići. Želimo, u utakmici koju ćemo shvatiti maksimalno ozbiljno, doći do pobjede i prikazati dobru igru. Radimo zaista jako, po dva puta dnevno. Iza nas je dosta teških treninga tako da se pomalo skupio i umor, ali to je normalno za ovaj dio priprema. Sada kada je najteže moramo stisnuti još jače i tako dočekati prvenstvo što spremniji – rekao je naš mladi stoper Zvonimir Šarlija.

Podsjetimo još jednom, sutrašnja utakmica Slavena i Astre igrat će se u Slovenskim Konjicama s početkom u 17 sati.