Slaven bolji od Varaždina

30.12.2022.


Nogometaši Slaven Belupa slavili su u posljednjoj utakmici našeg kluba u 2022. godini. U prijateljskom susretu protiv  Varaždina, igranom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, bili su bolji rezultatom 2:1.

Oba naša pogotka postignuta su u prvom poluvremenu. Prvi je zabio Krstanović u 16. minuti susreta kada je iskoristio kazneni udarac koji je sam izborio.  U 38. minuti Bašić je zabio drugi kada se najbolje snašao nakon jednog kornera i s 15-ak metara ‘zakucao’ loptu pod gredu za 2:0.

Gosti su konačni rezultat postavili u 84. minuti. Domjanić je zatresao mrežu za 2:1.

Slavenašima slijede dva slobodna dana. 2. siječnja trenirat će u Koprivnici, a dan kasnije odlaze u Međugorje gdje će trenirati od 3. do 13.

Slaven Belupo: Čović – Krušelj (od 30. Helvnjak), Tepšić, Soldo, Bašić – Mudražija, Kocijan, Ljubić – Crnac, Krstanović, Herceg (od 23. Jagušić). Drugo poluvrijeme: Čović (od 60. Vuković) – Hlevnjak, Boras, Božić, Bašić (od 60. Riđan) – Marina, Mioč, Jambor – Mihalić, Manaj, Hoxha.

Varaždin: Bulat – Stolnik, Jelenić, Škaričić, Urata – Lusavec, Elezi, Mitrovski – Banovec, Brodić, Perić. Još su igrali: Radošević, Puclin, Teklić, Šego, Vuk, Kolarić, Ba, Pilj, Domjanić, Herrera, Ocvirek, Težak.

Suci: Dergez Marko, Mađerić Matej, Plantak Miodrag.

Foto: Nikola Wolf