SLAVEN BELUPU PRISTUPIO JE MARIO BARIĆ, DOSADAŠNJI IGRAČ BELGIJSKOG GENTA

31.08.2012.


Posljednjeg dana prijelaznog roka Slavenu Belupu je pristupio Mario Barić (27), dosadašnji igrač belgijskog prvoligaša Genta.

Riječ je o vrlo kvalitetnom nogometašu koji je prošao nogometnu školu Dinama, igrao za nekoliko klubova, a u Belgiju je otišao iz tadašnjeg hrvatskog prvoligaša Karlovca, gdje je zajedno s Batarelom i Pilipovićem bio jedan o najboljih igrača.

Barić igra na desnom boku, a prema potrebi može igrati i zadnjeg veznog. U Gentu je proveo dvije sezone, bio je njegov standardni igrač, ali je nogometnu karijeru odlučio nastaviti u Hrvatskoj. Visok je 184 centimetara, čvrst je u obrani i brzo se ubacuje u napad. Potpisali smo ugovor na dvije godine i sljedećeg tjedna bit će registriran za naš klub – kazao je sportski direktor Slavena Belupa Roman Sović.

Mario Barić se danas poslije podne stavio na raspolaganje treneru Ferenčini i bio na prvom treningu farmaceuta.