SLAVEN BELUPO ZASLUŽENO OSVOJIO BOD U GOSTIMA KOD HAJDUKA

08.04.2017.


Naša je momčad opravdala očekivanja u gostima kod Hajduka s kojim je na poljudskom stadionu odigrala neodlučeno – 1:1.
Iako su “bili” prvi došli u vodstvo Slaven Belupo je uspio izjednačiti iz opravdano dosuđenog jedanaesterca kojeg je uspješno realizirao Ivanovski.
Zasluženo smo osvojili bod jer smo veći dio utakmice bili bolji i zato čestitam svojim igračima na pristupu koji su pokazali i zalaganju. Uz postignuti pogodak iz kaznenog udarca imali smo još nekoliko prigoda, ali nam je u završnici nedostajala odlučnost. Osvojiti bod u gostima kod Hajduka uspjeh je za svakog prvoligaša pa naravno i za nas – kazao je nakon utakmice trener Slavena Belupa Željko Kopić i nastavio:
Utakmica na Poljudu ostala je iza nas i sada smo potpuno okrenuti gostovanju kod Intera u Zaprešiću, gdje također očekujem našu dobru igru i povoljan rezultat – zaključio je Željko Kopić.