SLAVEN BELUPO ZASLUŽENO DO BODA U ZAPREŠIĆU

09.02.2018.


Nije trener naše momčadi Tomislav Ivković prije odlaska kod Intera bez razloga rekao da Slaven Belupo dobro izgleda i da će se to u Zaprešiću sigurno vidjeti.
Pokazali su to Slavenaši u svih 90 minuta jer im domaćini nisu stvorili niti jednu ozbiljniju prigodu, dok su oni imali dvije vrlo dobre ali ih nažalost Ivanovski i Kitanovski nisu realizirali, a na što je i te kako utjecao blatnjav i raskvašeni travnjak.
Slaven Belupo je imao više od igre, djelovao vrlo sigurno a igrači koji su došli u zimskom prijelaznom roku: Puclin, Kitanovski, Doležal i Delić pokazali su da će biti pojačanja za proljetni nastavak.
Osvojeni bod u Zaprešiću (0:0) vrlo je važan za start u drugi dio prvenstva u kojem će naša momčad, kao što je trener Ivković najavio igrati prepoznatljiv i kvalitetan nogomet.