Slaven Belupo zaključio pripreme s tri pobjede i jednim porazom, Lima najefikasniji

27.01.2020.


Nogometaši Slaven Belupa jučer su protiv Gyora odigrali posljednju prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za nastavak aktualnog prvenstva. Ukupno je momčad trenera Tomislava Stipića odigrala četiri utakmice u kojima je upisala tri pobjede i jedan poraz. Slavenaši su izgubili od ZTE-a rezultatom 2:1, dok su bolji bili od Olimpije s 2:0, Aluminija s 4:2 i Gyora 3:2. Najefikasniji u pripremnim utakmicama bio je Mateus Lima koji je postigao tri pogotka, a jedan su dodali Arijan Brković, Bruno Bogojević, Ivan Krstanović, Michele Šego, Stipe Bačelić Grgić, Vinko Soldo i Davor Lovren.

Slavenaši danas imaju slobodan dan, a sutra startaju sa završnim pripremama za utakmicu s Dinamom. Podsjetimo, naša će momčad s liderom prvenstva snage odmjeriti na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš u sklopu 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Susret će se igrati u subotu s početkom u 17:30. Ulaznice će se moći kupiti i u pretprodaji u petak od 14 do 17 sati na Blagajni 1 te u subotu kada se blagajne i ulazi na stadion otvaraju dva sata uoči utakmice.