SLAVEN BELUPO VJERUJE U OSVAJANJE BODOVA S OSIJEKOM

30.11.2012.


Nakon što je Slaven Belupo izborio plasman u polufinale Hrvatskog kupa u subotu ga na Gradskom stadionu očekuje prvenstveni susret 18. prvoligaškog kola s Osijekom.

Bit će to još jedan ispit zrelosti za farmaceute koji će se utakmicom s Osječanima oprostiti od jesenskog prvenstva pred svojim navijačima, jer ih u posljednjem kolu prvog dijela natjecanja očekuje gostovanje kod Rijeke.
Još uvijek smo pod dojmom uspjeha u kupu u kojem su nam sada porasle ambicije za plasman u finale. Dobro će nam doći što se polufinale igra u travnju sljedeće godine do kada ćemo sigurno imati snažniju momčad, uz potpuni oporavak nekih naših ključnih igrača – kratko je rekao pomoćni trener Slavena Belupa Pavo Crnac i okrenuo se prvenstvenom ogledu s Osijekom:
Nisam siguran u kakvom ćemo sastavu sutra istrčati na koprivnički travnjak u kojem najvjerojatnije neće biti našeg najboljeg strijelca Vugrinca, a nastup kapetana Kokalovića također je upitan. Već od ranije nedostaju nam Rak, Batarelo i Pilipović, a manjih problema s ozljedama imaju Barić i novopridošli Pranjić.
Bez obzira koja će jedanaestorica istrčati vjerujem u pozitivan rezultat, iako su Osječani jako dobra momčad i sigurno nam neće biti lako. Svjesni smo što nam znači sutrašnja utakmica i najveća nam je želja da sva tri boda ostanu u Koprivnici. Mislim da se dižemo u formi, usto igramo na našem travnjaku i to moramo iskoristiti na najbolji način – zaključio je Pavo Crnac, dok je strijelac odlučujućeg pogotka sa Zadrom Igor Bubnjić naglasio:
Osijek je dobar, neće nam biti lako, ali vjerujem u našu pobjedu. Uz veliku borbenost i zalaganje možemo do uspjeha – rekao je Bubnjić.
Na konferenciji za novinare uoči utakmice s Osijekom bio je predstavljen i novi igrač našeg kluba Jurica Pranjić koji je prošao osječku nogometnu školu, bio mladi reprezentativac, te kao senior nastupao za Osijek, Belišće, Vasas i sada Slaven Belupo:
Moj bivši klub ima dobru momčad i očekujem da će u Koprivnici igrati na kontre i polukontre, jer u napadu ima vrlo brze igrače. Moramo biti oprezni, ali vjerujem u osvajanje sva tri boda – završio je Jurica Pranjić.