Slaven Belupo uvjerljivom pobjedom uveličao rođendan Podravine iz Ludbrega

10.09.2019.


Nogometaši Slaven Belupa slavili su u prijateljskoj utakmici protiv Podravine. Povodom 100. rođendana domaćina, u lijepoj atmosferu u Ludbregu, naša je momčad slavila s uvjerljivih 0:8

Igrači trenera Ivice Sertića poveli su u 14. minuti. Ejupi je lijepo uposlio Alidemu koji je iz blizine zatresao mrežu za 0:1. U 28. minuti vidjeli smo novi gol u mreži Ludbrežana. Najbolje se u šesnaestercu domaćina snašao Ejupi i iz idealne situacije mirno matirao vratara Podravine za 0:2. Pet minuta kasnije isti je igrač zabio za 0:3 iskoristivši situaciju jedan na jedan s Kovačićem. Do kraja prvog poluvremena naša je momčad postigla još jedan pogodak. Nakon centaršuta Karamarka iz kornera najviši je u skoku bio Mikulić i u 44. minuti zakucao loptu glavom u mrežu za 0:4.

U nastavku susreta prvi gol smo vidjeli u 55. minuti. Lima je iskoristio grešku domaće obrane i zabio za 0:5. Svoj drugi, a Slavenov šesti pogodak Lima je postigao u 72. minuti. Tri minute kasnije u strijelce se upisao i Brković koji je lijepim udarcem iskosa s desne strane matirao vratara Podravine za 0:7. U 76. minuti za 0:8 precizan je bio Mladen. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

Domaćinu želimo zahvaliti na lijepom gostoprimstvu i sve najbolje povodom stotog rođendana!

Ludbreg, Gradski stadion – Prijateljska utakmica

NK Podravina – NK Slaven Belupo 0:8

NK Podravina: Kovačić, Vađunec, Koprek, Radeljić, Fajt, Havelka, Šumiga, Zadravec, Vajagić, Sambolec, Pačko. Klupa: Valjak, Ali Khalil, Žuti, Pavković, Rodriguez, Halavuk, Horvat, Havaić, Balažinec, Levatić. Trener: Nevenko Blagaj.

NK Slaven Belupo: Ježina – Karamarko, Nowak, Mikulić – Iharoš, Puclin, Koh, Goda – Alidema, Bačelić Grgić – Ejupi. Od 46.: Filipović, Martinaga, Hlevnjak, Kudumija, Jajalo, Lima, Mladen, Srbljinović, Brković. Trener: Ivica Sertić.

Suci: Vugrinec, Balažinec, Brzaj.