Slaven Belupo uvjerljivo svladao Slobodu u Velikoj

22.06.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u četvrtoj su prijateljskoj utakmici igranoj u sklopu priprema za novu sezonu odmjerili snage sa Slobodom iz Tuzle, bosanskohercegovačkim prvoligašem. Nakon pobjeda nad Poletom i Moslavinom te poraza od Osijeka, Slavenaši su bili uvjerljivi protiv Slobode te su u Velikoj slavili s 5:0.

Naša je momčad u vodstvo stigla u 11. minuti. Savršen centaršut Bašića s lijeve strane u gol je pretvorio Žuljević. 2:0 bilo je samo dvije minute kasnije. Caimacov je presingom natjerao golmana Slobode na grešku i povećao vodstvo. Do kraja poluvremena vidjeli smo još jedan lijep pogodak Slavena. Kvržić je u 33. minuti preciznom dubinskom loptom pronašao Žuljevića koji koristi situaciju jedan na jedan i zabija za 3:0.

Na početku drugog poluvremena trener Zoran Zekić na teren je poslao novih 11 igrača. U 65. minuti Liklin je iskosa s lijeve strane pogodio prvi kut gostujućeg gola i zabio za 4:0. U 67. Liklin se pretvorio u asistenta. Savršeno je pronašao Hlevnjaka koji je glavom zabio za 5:0. Bio je to i končan rezultat utakmice.

Naši nogometaši sutra se vraćaju treninzima, a u subotu igraju posljednju prijateljsku utakmicu drugog dijela priprema. U Velikoj će snage odmjeriti s mađarskim PMFC-om od 18 sati.

Prijateljska utakmica

Velika, 22.6.2022.

NK Slaven Belupo – FK Sloboda 5:0 (3:0)

SLAVEN BELUPO: Sušak – Bosec, Božić, Soldo, Falbo – Caimacov, Marina, Bašić – Kvržić, Žuljević, Crnac. Još su igrali: Marković – Hlevnjak, Tepšić, Eskinja, Martinaga – Kocijan, Behram – Fanimo, Mihalić, Liklin – Branšteter. Trener: Zoran Zekić.

SLOBODA: Bukvić, Devedžić, Mehmedović, Deilić, Beganović, Kurtalić, Alić, Maksimović, Osmić, Buturović, Kapetanović. Još su igrali: Mehić, Avdić, Bratovičić, Gazivoda, Hasanović, Saletović, Kadrić, Alves, Mahmud, Pekarić, Sattam, Omar.