SLAVEN BELUPO UVJERLJIVO SVLADAO MOMČAD ZAGREBA

01.05.2016.


Naša je momčad “protutnjala” Kranjčevićevom svladavši u 34. prvenstvenom kolu domaći Zagreb s uvjerljivih 3:0.
Iako je sastav trenera Željka Kopića bio bolji tijekom cijelog susreta, sva tri pogotka postigao je u završnici utakmice.
U vodstvo nas je doveo Barić u 81. minuti koji je u igru ušao umjesto Delića, dok je dvije minute kasnije na 2:0 povisio Ejupi.
Isti igrač svoj drugi pogodak i treći za našu momčad postigao je u 90. minuti kada je snažnim udarcem neobranjivo “zatresao” mrežu Livakovića.
U Zagreb smo išli po pozitivan rezultat i na kraju osvojili sva tri boda. Zadovoljan sam postignutim jer smo igrali vrlo sigurno i odgovorno, dok nam domaćini niti jednom nisu ozbiljnije zaprijetili – istaknuo je nakon susreta trener Slavena Belupa Željko Kopić i nastavio:
Sada se okrećemo Dinamu s kojim igramo dvije utakmice za redom. U petak ga ugošćujemo na koprivničkom stadionu u prvoligaškom ogledu, a 10. svibnja s Modrima igramo u Osijeku finale Hrvatskog kupa. Sve smo podredili tim dvobojima i nadam se da ćemo u oba susreta prikazati kvalitetnu igru – kazao je Kopić koji je već u nedjelju prijepodne održao trening na Gradskom stadionu.