Slaven Belupo uvjerljiv protiv Kustošije

10.10.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj su utakmici igranoj na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš svladali Kustošiju, hrvatskog drugoligaša, rezultatom 4:0.

Naša je momčad na poluvremenu imala minimalnu prednost pogotkom Etoundija u 9. minuti. Naš se napadač na najbolje snašao u šesnaestercu i s desetak metara mirno pogodio nebranjeni kut gola gostiju za 1:0.

U drugom poluvremenu naša je momčad u 68. minuti došla do novog pogotka. Lijepo su kombinirali Knoll i Jukić, a akciju je za 2:0 završio Boakye. Pet minuta kasnije Brković je realizirao kazneni udarac za 3:0. U 80. minuti Boakye je zabio svoj drugi i četvrti gol Slavena u današnjoj utakmici. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

Koprivnica, 10.10.2020. – Trening utakmica

NK Slaven Belupo – NK Kustošija 4:0 (1:0)

NK Slaven Belupo: Filipović (od 60. Čović) – Božić (Od 46. Zirdum), Paracki (od 46. Prce), Soldo – Lulić (od 46.Iličić), Glavčić (od 46. Brković), Bačelić Grgić (od 46. Jukić), Mlinar, Goda (od 46. van Bruggen) – Krstanović (od 46. Boakye), Etoundi (od 46. Knoll) Trener: Tomislav Stipić.

NK Kustošija: Šušković, Lagundžić, Barada, Šimunić, Jurčec, Plantak, Šlogar, Ljubanović, Ivanković, Kelava, Turković. Klupa: Klemenčić, Ntchamda, Brodić, Špoljarić, Vukelić, Randy, Tolj, Regvar, Matteoni, Žderić. Trener: Ivica Landeka.