SLAVEN BELUPO UVJEREN U SIGURNU POBJEDU!

20.09.2011.


Danas poslije podne nogometaši Slavena Belupa otputovat će na utakmicu 1/16 finala Hrvatskog kupa, koju sutra igraju kod brodsko-posavskog županijskog ligaša Graničara u Lazama, kraj Nove Gradiške.

Naša momčad očekuje sigurnu pobjedu i plasman u sljedeće kolo kupa.

–       Iako će naši domaćini imati veliki motiv siguran sam u našu pobjedu. Nama je prolaz imperativ i vjerujem da ćemo se našim domaćinima i njihovim navijačima predstaviti u lijepom izdanju i dobrom igrom ? kazao je Pavo Crnac, pomoćnik trenera Roya Ferenčine.

Nekoliko utakmica 1/16 finala Hrvatskog kupa igraju se danas s početkom u 15.30 sati u kojima se sastaju: Radoboj ? Dinamo, Podravac (Virje) ? Varaždin, Mladost Petrinja ? Zagreb, Fruškogorac ? Cibalia i Opatija ? Osijek.

U srijedu 21. rujna, također u 15.30 sati igrat će: Graničar Laze ? Slaven Belupo, Radnik Sesvete ? Šibenik, BSK Bijelo Brdo ? Rijeka, Vrbovec ? Inter Zaprešić, Rudeš ? Pomorac, Rudar Labin ? Istra 1961, Vinogradar ? Konavljanin, HAŠK ? Hrvatski dragovoljac, Split ? Segesta i Zadra ? Karlovac.