Slaven Belupo uveličao 90. rođendan Mladosti

24.06.2023.


Nogometaši Slaven Belupa danas su poraženi u prijateljskoj utakmici igranoj u Ludbreškom Sigecu povodom 90. rođendana tamošnje Mladosti. Rezultat nakon 90 minuta igre bio je 3:1 za domaćina kojem želimo sretan rođendan i puno uspjeha u budućnosti.

Što se tiče same utakmice, Mladost je na poluvremenu imala dva gola prednosti. Golove su postigli Grgec i Tropšek. U 52. minuti Brlek je zabio za 3:0, dok je počasni pogodak za Slaven zabio Bošnjak pet minuta prije kraja susreta.

Sigetec Ludbreški, 24.6.2023.

Mladost – Slaven Belupo 3:1 (2:0)

Mladost: Jališić, Vuković, Havaić, Jendrić, Junior, Richard, Giovani, Brlek, Grgec, Vukina, Luaw. Još su igrali: Šafarek, Čić, Grabrovec Matija, Grabrovec Mario, Tropšek. Trener:Goran Turel.

Slaven Belupo: Sušak, Boras, Hlevnjak, Martinaga, Tepšić, Marina, Mioč, Herceg, Šakota, Manaj, Hoxha. Još su igrali: Marković, Ganžulić, Eškinja, Krušlin, Riđan, Talys, Mihalić, Mrdaković, Mendelski, Mađaric, Žuškin, Bošnjak. Trener: Ricardo Moniz.