Slaven Belupo uveličao 70. rođendan Dugopolja

12.01.2023.


Nogometaši Slaven Belupa danas su gostovali u Dugopolju povodom 70. rođendana istoimenog domaćina. Našim sportskim prijateljima želimo sve najbolje povodom slavlja te puno sreće u budućnosti.

Prijateljska utakmica završila je rezultatom 1:0 za Dugopolje, a pogodak odluke postigao je Rodić.

U prvom poluvremenu domaćin je bio bolja momčad. Nakon dvije izgledne situacije pred našim golom i jedne stative, Dugopolje je povelo u 31. minuti kada je Rodić iskosa s lijeve strane pogodio drugi kut Čovića za 1:0.

U nastavku susreta obje su momčadi imale svojih prilika, no rezultat se nije mijenjao te je domaćin ostvario minimalnu pobjedu.

Bila je ovo posljednja aktivnost naše momčadi uoči povratka u Koprivnicu. Slavenaši imaju dva dana slobodno po povratku, a od nedjelje kreće priprema za prvo kolo nastavka prvenstva i gostovanje u Puli.

Dugopolje, prijateljska utakmica, 12.1.2023.

Dugopolje – Slaven Belupo 1:0 (1:0)

DUGOPOLJE: Silić, Kurtović, Čerina, Torres, Ljubičić, Čengić, Mekić, Rodić, Gulišija, Balić, Bašić. Drugo poluvrijeme: Lukač, Bašić, Vladušić, Rapaić, Glavović, Peričić, Mikulić, Zovkić, Kukić, Domančić, Kovačević.

SLAVEN BELUPO: Čović – Kvržić, Božić, Soldo, Bašić (od 60. Christopoulos) – Mudražija, Jambor (od 83. Jagušić), Marina (od 77. Turanjanin) – Mioč (od 60. Žuljević), Krstanović (od 77. Krušelj), Hoxha.