SLAVEN BELUPO USPJEŠAN SUORGANIZATOR

04.09.2015.


Nakon kvalifikacijske utakmice za EP mladih reprezentacija Hrvatske i Gruzije u kojoj su pobijedili Hrvati (1:0), predstavnici Hrvatskog nogometnog saveza bili su vrlo zadovoljni organizacijom susreta koji je odigran na koprivničkom stadionu pred 2.000 gledatelja, a čiji je suorganizator bio Slaven Belupo.
Posebno je bio zadovoljan izbornik mlade hrvatske reprezentativne vrste Nenad Gračan.
Sve je prošlo u najboljem redu, naši reprezentativci zasluženo su slavili i pokazali da će u sljedećim nastupima igrati još bolje, jer ima još dosta prostora za vidljivije pomake. Sada nas očekuje susret s Estonijom u gostima i očekujem tri nova boda – rekao je između ostalog hrvatski izbornik koji je pri kraju utakmice u igru uveo i Petra Brleka, veznog igrača našeg kluba.