SLAVEN BELUPO – UNIVERSITATEA CRAIOVA 0:0

09.07.2008.


Bolju igru prikazala je naša momčad, stvorivši više izglednih prilika, ali prilikom realizacije nije bilo dovoljno koncentracije. Trener Mile Petković isprobao je 16 igrača, a u četvrtak, 10. srpnja Slaven Belupo odigrat će još jednu pripremnu utakmicu u Nizozemskoj, u kojoj će suparnik biti Farul Constanta, također prvoligaš iz Rumunjske.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić (od 46. Filipović), Rogulj (od 46. Kokalović), Lapić (od 63. Kristić), Čaval, Poldrugač, Gregurina, Posavec, Poljak, Tepurić (od 46. Kresinger), Vručina (od 63. Šehić)

Trener: Mile Petković

UNIVERSITATEA CRAIOVA: Bornescu, Dananae, Gaman, Mitchell, Rose, Wobay (od 46. Prepelita), Stoica (od 76. Firtulescu), Dilevski (od 83. Ologu), Ganjoveanu (od 76. Costea), Dina (od 46. Stoianof, od 90. Gogosoiu), Baird (od 72. Craciun)

Trener: Nicolo Napoli.