Slaven Belupo ugostio Igora Idrizija

30.01.2024.


Nogometaši Slaven Belupa jučer su uoči popodnevnog treninga u svojoj svlačionici ugostili Igora Idrizija, našeg sugrađanina i velikog zaljubljenika u sport, koji je nedavno bio žrtva nasilničkog ponašanja dvojice maloljetnika zbog svog navijačkog opredjeljenja.

– Igora često viđamo na našem stadionu i na našim utakmicama. Znamo da voli nogomet i zato smo mu ovim malim znakom pažnje željeli pokazati da smo uz njega i da uvijek može računati na nas. Žestoko osuđujemo bilo kakav oblik nasilja i ističemo da svatko ima pravo navijati za klub koji želi. Drago mi je da se praktički cijela Hrvatska digla na noge nakon ovog nemilog događaja jer samo tako možemo napredovati kao društvo – rekao je kapetan Slaven Belupa Tomislav Božić.

Igore, bilo nam je iznimno zadovoljstvo ugostiti te. Uvijek ćeš biti dobrodošao gost na našem stadionu, na bilo kojem dijelu tribine i u bilo čijem dresu.