Slaven Belupo u utorak s Rudarom

24.09.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u utorak će odmjeriti snage s Rudarom u Murskom Središću u sklopu 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa. Utakmica se prvotno trebala igrati 7. listopada, ali se zajedničkim dogovorom klubova odredio novi termin. Susret na Šuderki, kako se zove tamošnji stadion, igrat će se s početkom u 15 sati. Podsjetimo, naš je domaćin član Treće HNL Sjever, a u sezonu je ušao s devet bodova u pet odigranih kola te je trenutno trećeplasirani na prvenstvenoj ljestvici.

Parovi 1/16 finala Kupa:

1. Vinkovci: DILJ – RIJEKA
2. Ferdinandovac: FERDINANDOVAC – DINAMO
3. Mače: GAJ MAČE – LOKOMOTIVA
4. Županja: GRANIČAR – HAJDUK
5. M. Središće: RUDAR – SLAVEN BELUPO
6. Crikvenica: CRIKVENICA – OSIJEK
7. Labin: RUDAR – INTER -ZAPREŠIĆ
8. Sv. M. na Muri: POLET – ISTRA 1961
9. Zmijavci: CROATIA – ŠIBENIK
10. Oriovac: ORIOLIK – SPLIT
11. Kurilovec: KURILOVEC – VINOGRADAR
12. Dubrovnik: GOŠK DUBROVNIK 1919 – ZADAR
13. Ždralovi: MLADOST – ZAGREB
14. Sesvete: SESVETE – GORICA
15. Novigrad: NOVIGRAD – RUDEŠ
16. Varaždin: VARAŽDIN – CIBALIA