SLAVEN BELUPO U UTORAK GOSTUJE U ISTARSKOM NOVIGRADU

24.10.2016.


Osmina finala Hrvatskog kupa

Nakon neuspješnog rezultata u 13-tom prvoligaškom kolu u gostima kod Splita, Slaven Belupo u utorak (14 sati) igra osminu finala Hrvatskog kupa s drugoligašem istarskim Novigradom na njegovom travnjaku.
Neće to biti nimalo lagani susret za našu momčad jer se nogometaši Novigrada nalaze na sedmom mjestu drugoligaške ljestvice sa svega bodom manje od drugoplasiranih Sesveta.
Bit će to za nas vrlo zahtjevna utakmica u kojoj domaćini također računaju na prolaz. Nadam se da ćemo ipak mi biti ti koji će ostati u daljnjem natjecanju Kupa, ali uz bolju igru i veću motiviranost nego što smo je pokazali u Splitu. Najvjerojatnije će biti nekih promjena u momčadi što ću odlučiti prije susreta – kratko je rekao trener Slavena Belupa Željko Kopić prije odlaska u istarski Novigrad.