Slaven Belupo u utorak gostuje kod Rijeke, glavni sudac utakmice Dalibor Mlakar

30.03.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u utorak će gostovati kod Rijeke na Rujevici u sklopu 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Nakon pobjede nad Rudešom rezultatom 2:1, trenera Ivicu Sertića i njegove igrače čeka teško gostovanje kod drugoplasirane momčadi prvenstva. U dosadašnje dvije utakmice u aktualnoj sezoni naša je momčad dva puta remizirala s Rijekom. Na Rujevici je rezultat bio 0:0, dok je u Koprivnici Slaven Belupo golom Bačelić Grgića u 85. minuti osvojio bod remiziravši rezultatom 1:1.

Pravdu u susretu Rijeke Slaven Belupa dijelit će Dalibor Mlakar, pomoćnici će mu biti Ivica Modrić i Igor Krmar, dok će četvrti sudac utakmice Goran Pečarić. Sva četvorica dolaze iz Zagreba. Ivor Grba iz Strmca bit će delegat utakmice, a Ante Vučemilović Šimunović kontrolor. Utakmica na Rujevici igrat će se s početkom u 19 sati.