SLAVEN BELUPO U TURSKOJ IGRA I SA ZENITOM

23.01.2009.


Na pripremama u Turskoj, kamo odlazi 31. siječnja, Slaven Belupo će odigrat šest vrlo jakih utakmica u kojima će brusiti formu za nastavak proljetnog prvenstva. Najjači suparnik bit će mu ruski prvoligaš Zenit iz St. Peterburga, aktualni osvajač Kupa Uefe i europskog Superkupa koji je ove sezone nastupao u Ligi prvaka i europsko natjecanje nastavlja u Kupu Uefe.
Slaven Belupo i Zenit igrat će 8. veljače u turskom Beleku, a zbog susreta sa Zenitom otkazana je utakmica koprivničkog prvoligaša sa Slovanom iz Bratislave. Kako nam je rekao sportski direktor farmaceuta Rajko Magić, prije odlaska u Tursku Slaven Belupo će odmjerit snage na koprivničkom stadionu s mađarskim prvoligašem Kaposvarom, s kojim će igrati 29. siječnja (četvrtak) u 13 sati. Slaven Belupo u subotu igra posljednju prijateljsku utakmicu na pripremama u Medulinu s drugoligašem Istrom 1961., a u nedjelju se vraća u Koprivnicu.