SLAVEN BELUPO U SUSRETU S ISTROM NA KOPRIVNIČKOM STADIONU OČEKUJE PRVU PROLJETNU POBJEDU!

29.04.2013.


Iako su farmaceuti s Dinamom u Maksimiru odigrali vrlo dobru utakmicu ipak su ostali bez bodova. Odlučujuća je bila 87. minuta kada je stoper naše momčadi Igor Bubnjić nespretno i nesretno loptu zahvatio glavom i na opće iznenađenje poslao je u vlastiti mrežu.
Još uvijek smo pod dojmom primljenog pogotka pri samom kraju koji je susret odlučio u korist novo-starog prvaka Dinama. Iako su Zagrepčani imali više od igre i više povoljnih prigoda do gola su došli na zaista sretan način i velika je šteta što smo propustili prigodu da u Maksimiru ostanemo nepobijeđeni. No, prvenstvo ide dalje, preostala su još četiri kola u kojima ćemo tražiti što više bodova i nastojati zadržati plasman u sredini ljestvice gdje nam je i mjesto – istaknuo je uoči današnjeg prijepodnevnog treninga Pavo Crnac, prvi suradnik trener Romana Sovića.
Slaven Belupo u subotu na Gradskom stadionu dočekuje Istru 1961 koja je u prošlom kolu svladala vinkovačku Cibaliu. Mogu li farmaceuti do prve proljetne pobjede?
Svakako, jer vrijeme je da konačno ostvarimo pobjednički rezultat i da samu završnicu prvenstva dočekamo mirnije i bez stresova. Istra je vrlo dobra momčad koja u svojim redovima ima nekoliko kvalitetnih igrača, ali mi na koprivničkom stadionu moramo pokazati da smo domaćini i da je vrijeme za osvajanje sva tri boda. Uoči susreta s Puljanima nemamo žutih kartona, na raspolaganju će nam biti svi igrači osim ozlijeđenog Novinića i nastupit ćemo u trenutačno najboljem sastavu. Na pobjedu čekamo još prošle jeseni, igrači su svjesni što nam donose tri nova boda i zbog toga sam optimista. Naša igra na posljednjim utakmicama, iako nismo pobijedili na znatno je višoj razini i zbog toga sam uvjeren da ćemo s Istrom pokazati da nam je mjesto u sredini ljestvice – zaključio je Pavo Crnac.
Slaven Belupo u utorak gostuje u Garešnici gdje će u povodu 90. obljetnice kluba Garić i proslave vojnoredarstvene akcije “Bljesak” s domaćinom odigrati prijateljsku utakmicu, koja počinje u 17 sati.Prigodu za nastup dobit će igrači s manjom minutažom u prvenstvenim susretima kao i neki igrači iz standardnog sastava.