Slaven Belupo u subotu u Osijeku, Goran Pečarić glavni sudac utakmice

07.02.2023.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote gostovati u Osijeku kod istoimenog domaćina. Utakmica na Gradskom vrtu igrat će se u sklopu 21. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige s početkom u 17:10. Domaćin je trenutno trećeplasirana momčad prvenstva s 34 osvojena boda, šest više od četvrtog Slavena. Do sada su u aktualnoj sezoni ove dvije momčadi odigrale dva međusobna susreta. U prvom, igranom u Osijeku, rezultat je bio 0:0, dok su gosti u Koprivnici bili i više nego uvjerljivi i slavili s 0:4.

U proljetnom dijelu sezone Osječani su upisali po jedan poraz, pobjedu i remi. Na svom su terenu slavili protiv Gorice i remizirali s Rijekom, dok su u prošlom kolu poraženi od Lokomotive u Zagrebu. Slaven je s druge strane remizirao u Puli s Istrom, pa upisao poraz u Varaždinu, a onda prošle subote remizirao s Dinamom u Koprivnici.

Glavni sudac utakmice bit će Goran Pečarić, dok će njegovi pomoćnici biti Anto Marić, Dejan Vuković i Toni Dadić. VAR sudac bit će Ante Čulina, a AVAR Bojan Zobenica.