Slaven Belupo u subotu s Rudešom, u utorak će uveličati 100. godina Podravine iz Ludbrega

05.09.2019.


Nogometaši Slaven Belupa vrijedno se pripremaju za nastavak prvenstva, a u reprezentativnoj stanci odigrat će i dvije prijateljske utakmice. Momčad trenera Ivice Sertića odmjerit će snage s hrvatskim drugoligašem Rudešom u Zagrebu u subotu s početkom u 17 sati. Tri dana kasnije, u utorak, također od 17 sati, Slavenaši će uveličati svojim gostovanjem stoti rođendan Podravine iz Ludbrega.

– Reprezentativnu stanku koristimo kako bismo podigli razinu pripremljenosti naših nogometaša, kako fizičku i taktičku, tako i psihološku. Kroz dvije prijateljske utakmice želimo uvježbati situacije koje radimo tijekom treninga, a cilj je i vratiti pobjedničku atmosferu u svlačionicu. Iza nas je nekoliko teških treninga, a dečki su ih dobro podnijeli zbog čega sam izrazito zadovoljan. Napravit ćemo sve kako bismo utakmicu s Interom dočekali maksimalno spremni – rekao nam je kondicijski trener Slaven Belupa Luka Bašić.