Slaven Belupo u subotu s Rijekom, obavijest o ulaznicama

11.05.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u sklopu 35. kola Hrvatski Telekom Prve lige od 17 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Rijeku. Bit će to četvrti sraz ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prva tri slavila je Rijeka rezultatima 2:1, 1:2 i 3:0. Riječani su trenutno četvrtoplasirana momčad prvenstva sa 61 osvojenim bodom, dok je Slaven Belupo sedmi s 35.

Cijena ulaznice za utakmicu bit će 40 kuna, a prodavat će se:

  • Od utorka, 10.05. – od 12.00 sati do subote, 14.05. – do 12.00 sati:
    1.  Ulaznice.hr (ulaznice moraju biti isprintane i izrezane)
    2.  prodajno mjesto MARBIS
  • u subotu – 30.04.2022:
    1. Blagajna 1 i 2 – od 15.00 sati
  • svi članovi kluba koji su platili punu cijenu članarine (bez popusta) imaju pravo na besplatnu ulaznicu za utakmicu, a mogu je podići osobno u prostorijama kluba svaki dan od 8-12 sati. Na dan utakmice nema podjele besplatnih ulaznica za članove kluba.

Svi koji ulaze na stadion MORAJU imati kartu, uključujući i djecu, a prilikom kupovine iste potrebno je predočiti osobnu iskaznicu. Kao i uvijek, na tribine će moći ući samo prethodno akreditirani novinari (akreditaciju možete zatražiti putem maila: odnosisjavnoscu@nksb.hr), a na iste se neće moći unijeti predmeti poput boca, kišobrana i upaljača.