Slaven Belupo u subotu s Osijekom, Matoc glavni sudac

29.10.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u sklopu 10. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Osijek. Bit će to druga međusobna utakmica ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvoj, igranoj u prvom kolu u Gradskom vrtu, rezultat je bio 0:0. Osječani su trenutno trećeplasirana momčad prvenstva s 13 osvojenih bodova, dva više od Slaven Belupa.

Glavni sudac subotnje utakmice koja će se igrati s početkom u 15 sati bit će Marko Matoc (Zaprešić), a njegovi pomoćnici bit će Borut Križarić (Čakovec), Ivan Mihalj (Velika Gorica) i Tomislav Bionda (Zaprešić). Glavni VAR sudac bit će Igor Pajač (Sv. I. Zelina), dok će pomoćni VAR biti Bojan Zobenica (V. Gorica). Dalibor Kajinić (Požega) bit će delegat, a Branko Bajić (Split) kontrolor susreta.

Istaknimo da će se utakmica igrati bez prisustva gledatelja.