Slaven Belupo u subotu s Lokomotivom u Koprivnici

19.11.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u sklopu 16. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Lokomotivu. Zagrepčani su trenutno trećeplasirana momčad prvenstva s 25 osvojenih bodova, dok su Slavenaši na diobi sedmog mjesta s Istrom, s 12 bodova. Lokomotiva u posljednjih pet susreta ne zna za poraz, dok je u zadnja tri ostvarila sve tri pobjede. Naša momčad u subotnji susret ulazi nakon dva remija bez golova protiv Istre i Varaždina.

Utakmica između Slaven Belupa i Lokomotive igrat će se s početkom u 17:30. Blagajne i ulazi na stadion se otvaraju dva sata ranije, a ulaznice za sve dijelove tribine koštat će 30 kuna. Istaknimo da će susret krenuti minutom šutnje povodom obilježavanja Dana sjećanja na Vukovar 18. studenog, a u spomen na sve poginule branitelje i žrtve Domovinskog rata.