Slaven Belupo u subotu s Goricom, obavijest o ulaznicama

26.04.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u sklopu 33. kola Hrvatski Telekom Prve lige od 17 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Goricu. Bit će to četvrti sraz ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prva dva slavila je Gorica s 1:0 i 1:2, a u posljednjem je naša momčad golovima Caimacova, Zvonareka i Marine bila bolja rezultatom 0:3. Goričani su trenutno šestoplasirana momčad prvenstva s 40 osvojenih bodova, dok je Slaven Belupo sedmi s devet manje.

Cijena ulaznice za utakmicu bit će 30 kuna, a prodavat će se:

 • Od srijede, 27.04. – od 8.00 sati do subote, 30.04. – do 16.00 sati
  1.  Ulaznice.hr (ulaznice moraju biti isprintane i izrezane)
  2.  prodajno mjesto MARBIS
 • u subotu – 30.04.2022:
  1. Blagajna 1 – od 15.00 sati
 • Putem aircash besplatne aplikacije:
  1. Ulaznice kupite u samo par klikova, kupljena ulaznica dolazi na mail adresu upisanu u aplikaciji – Link za preuzimanje aplikacije – https://bit.ly/3DVf4HD

Svi koji ulaze na stadion MORAJU imati kartu, uključujući i djecu, a prilikom kupovine iste potrebno je predočiti osobnu iskaznicu. Kao i uvijek, na tribine će moći ući samo prethodno akreditirani novinari (akreditaciju možete zatražiti putem maila: odnosisjavnoscu@nksb.hr), a na iste se neće moći unijeti predmeti poput boca, kišobrana i upaljača.