Slaven Belupo u subotu s Dinamo u Zagrebu, Kulušić glavni sudac

16.09.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u subotu će u sklopu petog kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Zagrebu kod lidera prvenstva Dinama. Utakmica u Maksimiru igrat će se s početkom u 19:05, a bit će prva u ovoj sezoni s publikom na tribinama. Podsjetimo, Dinamo je trenutno prvoplasirana momčad prvenstva s maksimalnim učinkom, dok se naša momčad trenutno nalazi na osmom mjestu ljestvice.

Glavni sudac utakmice na Maksimiru bit će Dario Kulušić (Šibenik), a njegovi će pomoćnici biti Goran Perica (Šibenik), Alen Jakšić (Solin) i Jakovi Titlić (Split). Glavni VAR sudac bit će Mario Zebec (Cestica), dok će Bojan Zobenica (V. Gorica) biti pomoćni VAR sudac. Ante Podnar (Gospić) bit će delegat susreta, dok će kontrolor biti Ante Vučemilović (Višnjevac)