Slaven Belupo u subotu protiv Varaždina, Pečarić glavni sudac

02.07.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote gostovati u Varaždinu kod istoimenog domaćina u sklopu 33. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Prethodna tri završila su remijem. Dva puta, po jednom u Koprivnici i Varaždinu, bilo je 0:0, dok je u jedinom susretu s golovima, na našem stadionu, rezultat bio 1:1. Gol za Slaven postigao je Muzafer Ejupi.

Glavni sudac subotnje utakmice koja će se igrati s početkom u 21:05 bit će Goran Pečarić (Zagreb), dok će mu pomoćnici biti Bojan Zobenica (V.Gorica) i Ivan Mihalj (V.Gorica). Četvrti sudac utakmice bit će Tino Krečak (V.Gorica), glavni VAR sudac Ivan Vučković (Zagreb), a pomoćni VAR sudac Igor Krmar (Zagreb). Željko Podrug (Zagreb) bit će delegat susreta, dok će Dušan Kukić (Sisak) biti kontrolor.