Slaven Belupo u subotu protiv Varaždina ‘lovi’ treću pobjedu u nizu, sutra prijateljska protiv HAŠK-a

19.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa upisali su dvije pobjede u nizu. Nakon Hajduka u Koprivnici, svladali su i Istru u Puli i tako na najbolji mogući način najavili sljedeću prvenstvenu utakmicu. U subotu će naša momčad, u sklopu šestog kola Hrvatski Telekom Prve lige, u regionalnom derbiju ugostiti Varaždin. Varaždinci su u uvodnih u pet kola osvojili dva boda, četiri manje od Slaven Belupa. Sigurno je da Slavenaše čeka još jedan težak izazov.

– U Puli smo potvrdili tri boda osvojena protiv Hajduka. Još jednom smo vidjeli da u ovoj ligi nema lakog protivnika, da je svaka utakmica u egalu i zato moramo biti itekako spremni za Varaždin. Pred nama je tjedan dana pripreme, a ako želimo do sva tri boda protiv Varaždinaca moramo još jednom biti na gornjoj granici naših mogućnosti – rekao je trener Slaven Belupa Ivica Sertić.

Utakmica između Slaven Belupa i Varaždina igrat će se na koprivničkom Gradskom stadionu u subotu s početkom u 19 sati. Vrata stadiona i blagajne će se otvoriti dva sata ranije, a ulaznice za sve dijelove tribine koštat će 30 kuna.

U međuvremenu, naša će momčad odigrati i jednu prijateljsku utakmicu. Sutra će u Koprivnici s početkom u 18 sati gostovati HAŠK, hrvatski trećeligaš. Bit će to utakmica u kojoj će trener Ivica Sertić pružiti priliku igračima koji su imali manju ili nisu imali minutažu u susretu protiv Istre i Hajduka.