Slaven Belupo u subotu protiv Varaždina, klub poziva navijače na utakmicu

05.11.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u 15. će kolu Hrvatski Telekom Prve lige snage odmjeriti s Varaždinom. Bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici, rezultat je bio 1:1, a pogodak za Slaven postigao je Ejupi. Naša je momčad trenutno devetoplasirana s 11 osvojenih bodova, dok je Varaždin na posljednjem mjestu s jednim bodom manje. Trener Tomislav Stipić u subotu neće moći računati na kartoniranog Nemanju Glavčića, dok se nakon suspenzije u kadar vraća Bruno Bogojević.

Subotnja utakmica u Varaždinu igrat će se s početkom u 17:30, a Slaven Belupo će svojim navijačima osigurati besplatne karte. U slučaju da se prijavi dovoljan broj navijača, postoji mogućnost da klub organizira i besplatan prijevoz. Prijaviti se za karte možete svakodnevno u prostorijama kluba od 9 do 15 sati ili na broj telefona 048/623-960, a krajnji rok je petak u 12 sati.