Slaven Belupo u subotu protiv Šibenika, Čuljak glavni sudac utakmice

03.08.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Šibenik u sklopu 4. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to prvi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Naš prvoligaš je trenutno šestoplasirana momčad prvenstva s četiri osvojena boda, dok Šibenčani trenutno nemaju ni bod na svom kontu.

Glavni sudac bit će Ante Čuljak (Zagreb), dok će njegovi pomoćnici biti Bojan Zobenica (V. Gorica), Ivan Mihalj (V. Gorica) i Goran Pečarić (Zagreb). VAR sudac bit će Igor Pajač (Sv. Ivan Zelina), a AVAR Borut Križarić (Čakovec). Delegat susreta bit će Tihomir Čalić (Marčana), a kontrolor Alojzije Šupraha (Zadar).

Utakmica će se igrati s početkom u 18:55, a ulaz će biti dozvoljen svim gledateljima s COVID putovnicom koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni

– ako ste preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)