Slaven Belupo u subotu protiv Rijeke

15.10.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u sklopu 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu ugostiti Rijeku. Bit će to drugi međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Na Rujevici je u kolovozu slavila Rijeka rezultatom 3:1, a jedini pogodak za našu momčad postigao je Ivan Krstanović u 46. minuti. Riječani su trenutno četvrtoplasirana momčad prvenstva s 19 osvojenih bodova, devet više od Slaven Belupa koji je osmi. Trener naše momčadi Tomislav Stipić u subotu neće moći računati na kartoniranog Nowaka te ozlijeđene Međimorca i Koha, dok će gosti biti bez Halilovića koji je skupio tri žuta kartona.

Utakmica između Slaven Belupa i Rijeke igrat će se s početkom u 17:30, a blagajne i ulazni na stadion otvorit će se dva sata ranije. Ulaznice za sve dijelove tribine koštat će 40 kuna.