Slaven Belupo u subotu protiv Rijeke, Musa: Želimo dokazati da je protiv Rudeša bio samo loš dan, učinit ćemo sve da dođemo do sva tri boda

13.12.2018.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš odmjeriti snage s Rijekom, trenutno drugoplasiranom momčadi prvenstva. Utakmica će se igrati u sklopu 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige, a ujedno će biti i zadnja u jesenskom dijelu sezone. Bit će ovo drugi međusobni susret ovih dviju ekipa ove sezone. U prvom, igranom na Rujevici Slaven i Rijeka remizirali su rezultatom 0:0.

– Jedva čekamo utakmicu kako bismo dali sve od sebe da ispravimo dojam iz susreta protiv Rudeša. Rijeka je odlična momčad, a s novim trenerom je dobila i novi zalet što pokazuju i rezultati koje ostvaruje u zadnje vrijeme. Unatoč tome, mi se nemamo koga bojati. Pokazali smo protiv Hajduka, Lokomotive i Dinama da možemo igrati s najboljima i želimo dokazati da smo u ponedjeljak u Zagrebu imali samo loš dan. Nadam se da će nas navijači doći podržati u što većem broju, a ja im mogu obećati da ćemo učiniti sve da stignemo do sva tri boda – rekao je stoper Slaven Belupa Božo Musa.

Utakmica Slaven Belupa i Rijeke igrat će se u Koprivnici s početkom u 17:30, a blagajne će se otvoriti dva sata ranije. Ulaznice će se prodavati po cijeni od 20 i 30 kuna.