Slaven Belupo u subotu protiv Rijeke

08.09.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ovog se vikenda vraćaju prvenstvenim obavezama. Nakon reprezentativne stanke, našu momčad čeka teško gostovanje u Rijeci ove subote. Utakmica će se igrati u sklopu 8. kola Hrvatski Telekom Prve lige, a bit će to prvi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U posljednjem susretu igranom na Rujevici, u ožujku ove godine, rezultat je bio 1:1, a strijelac za Slaven Belupo bio je van Bruggen. Rijeka je drugoplasirana momčad prvenstva s 13 osvojenih bodova, dok je naša momčad deveta s pet.

Glavni sudac utakmice bit će Duje Strukan (Split), a njegovi pomoćnici Alen Jakšić (Solin), Vice Vidović (Solin) i Jakov Titlić (Split). VAR sudac bit će Ante Čuljak (Zagreb), a AVAR Igor Krmar (Zagreb). Utakmica Rijeke i Slaven Belupa igrat će se s početkom u 19:05.