Slaven Belupo u subotu protiv Lokomotive, Bel glavni sudac utakmice

20.07.2021.


Slaven Belupo ove subote čeka novi prvenstveni izazov. Nakon slavlja protiv Dinama u Zagrebu, u sklopu 2. kola HT Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš Slavenaši će odmjeriti snage sa zagrebačkom Lokomotivom. Lokomotiva je u prvom kolu remizirala s Hajdukom na domaćem terenu rezultatom 2:2 te ima jedan bod, dva manje od naše momčadi. Bit će to prvi međusobni dvoboj momčadi iz Koprivnice i Zagreba. U prošlogodišnja četiri, dva puta je slavila Lokomotiva, a dva puta smo gledali remi.

Glavni sudac utakmice bit će Dario Bel (Osijek), a njegovi pomoćnici bit će Goran Pataki (Đakovo), Dino Knez (Osijek) i Zdenko Lovrić (Đakovo). VAR sudac bit će Mario Zebec (Cestica), a pomoćni VAR sudac Igor Krmar (Zagreb)

Utakmica će se igrati s početkom u 18:55, a ulaz će biti dozvoljen svim gledateljima s COVID putovnicom koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni

– ako ste preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)