Slaven Belupo u subotu protiv Lokomotive

09.03.2023.


Slaven Belupo će ove subote u sklopu 25. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige gostovati u Zagrebu kod Lokomotive. Bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Slaven je u Zagrebu slavio s 0:1 pogotkom Kocijana, dok je u Koprivnici bilo 0:0.

Lokomotiva je trenutno osmoplasirana momčad prvenstva s 28 osvojenih bodova, pet manje od Slavena koji je peti. Zagrepčani u susret ulaze s velikom pobjedom na Poljudu rezultatom 3:4, dok je naša momčad remizirala s Goricom u Koprivnici odigravši 1:1.

Glavni sudac susreta bit će Ivan Bebek, dok će njegovi pomoćnici biti Hrvoje Radić, Željko Bučar i Dario Kulušić. VAR sudac bit će Marin Vidulin, a AVAR Jerko Crnčić.

Utakmica u Kranjčevićevoj igrat će se s početkom u 16:00.