Slaven Belupo u subotu protiv Lokomotive

23.08.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote gostovati u Zagrebu kod Lokomotive u sklopu 7. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Naši nogometaši u subotnji susret ulaze s pozitivnim nizom. Posljednja četiri kola ne znaju za poraz, a u posljednja dva su slavili protiv Rijeke na Rujevici i Gorice u Koprivnici. Slavenaši su trenutno drugoplasirana momčad lige s 11 osvojenih bodova, pet više od petoplasirane Lokomotive. U prošloj sezoni ova su dva protivnika odigrala četiri međusobna susreta. U tri su slavili Zagrepčani, a u jednom Slaven Belupo.

Glavni sudac utakmice bit će Duje Strukan (Split), dok će njegovi pomoćnici biti Hrvoje Radić (Split), Goran Perica (Šibenik) i Marino Majstorović (Split). VAR sudac bit će Mario Zebec (Cestica), a pomoćni VAR Bojan Zobenica (V. Gorica).

Utakmica između Lokomotive i Slaven Belupa igrat će u Kranjčevićevoj s početkom u 18:55.