Slaven Belupo u subotu protiv Istre 1961, Zebec glavni sudac utakmice

13.05.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u 35. kolu Hrvatski Telekom Prve lige odmjerit će snage s Istrom 1961. Utakmica će se u subotu igrati u Puli od 17 sati, a bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U Koprivnici je jednom slavio Slaven Belupo rezultatom 5:1, dok je jednom rezultat bio 1:1, a u Puli je slavila Istra s 2:1. Naša je momčad trenutno sedmoplasirana s 31 bodom, dok su Puljani deseti s pet manje.

Glavni sudac utakmice bit će Mario Zebec (Cestica), a njegovi pomoćnici Bojan Zobenica (Velika Gorica), Jerko Crnčić (Vrbovec) i Tomislav Bionda (Zaprešić). VAR sudac bit će Tihomir Pejin (D. Miholjac), a AVAR Marjan Tomas (Osijek). Delegat susreta bit će Ivan Jurina (Zabok), a kontrolor Šime Bugarije (Bibinje).