Slaven Belupo u subotu protiv Istre 1961, obavijest o ulaznicama

09.03.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote od 15 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Istru 1961 u sklopu 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnom prvenstvu. U Koprivnici je rezultat bio 1:1, pogodak za našu momčad postigao je Krstanović, dok je u Puli Slaven Belupo slavio rezultatom 1:2, a mrežu su tresli Zapata i Hadžić. Istra je trenutno devetoplasirana momčad prvenstva s 23 osvojena boda, dok je koprivnički prvoligaš sedmi sa šest bodova više.

Ulaznice za sve dijelove tribine koštat će 30 kuna, a možete ih kupiti

  • putem interneta ( https://ulaznice.hr/web/event/106/24 ) – karte MORAJU biti isprintane
  • na prodajnom mjestu MARBIS – od ponedjeljka do petka (9-17h)
  • na dan utakmice na blagajni 1 (kod ulaza za domaće navijače) – 13-16h

Na koprivnički Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš moći će ući neograničen broj ljudi (maksimalan kapacitet – 3000 ljudi) uz predočenje COVID putovnice koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni ili preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)

*testiranja ispred stadiona NEĆE biti

*mlađi od 12 godina ne moraju imati COVID putovnicu

Kao i uvijek, na tribine će moći ući samo prethodno akreditirani novinari (akreditaciju možete zatražiti putem maila: odnosisjavnoscu@nksb.hr), a na iste se neće moći unijeti predmeti poput boca, kišobrana i upaljača. Vrata stadiona otvorit će se dva sata uoči početka utakmice, od 13 sati.