Slaven Belupo u subotu protiv Istre 1961, Lovrić glavni djelitelj pravde

15.09.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u sklopu 9. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Istru 1961. Bit će to prvi međusobni susret u aktualnoj sezoni trenutno osmoplasirane i devetoplasirane momčadi prvenstva. Istra na svom kontu ima šest bodova, jedan više od Slavena. U prošlom kolu Slavenaši su poraženi od Rijeke rezultatom 2:1, dok su Puljani na svom terenu poraženi od Hajduka rezultatom 1:3.

Posljednji međusobni susret u Koprivnici Slaven Belupo i Istra odigrali su 20. ožujka ove godine. Rezultat je bio 1:1, a pogotke su postizali Iličić i Gržan.

Oba trenera sigurno neće moći računati na igrače koji su prošlog vikenda zaradili treće žute kartone Brunu Bogojevića i Damjana Daničića.

‘Sudačku četvorku’ u subotu će činiti Zdenko Lovrić (Đakovo), Dino Knez (Osijek), Kristijan Novosel (Valpovo) i Andrej Burilo (Osijek), dok će VAR biti Mario Zebec (Cestica), a AVAR Borut Križarić (Čakovec). Podsjetimo, utakmica će se igrati s početkom u 17 sati.